Biuro ATRIUM NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy zespołem doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami, agentów ubezpieczeniowych i doradców finansowych, rzeczoznawców majątkowych którzy połączyli swoje umiejętności i doświadczenie aby stworzyć firmę, która zapewni kompleksową obsługę w obrocie nieruchomościami od początku do końca gwarantując klientowi pełne bezpieczeństwo transakcji. Każde z nas może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem oraz setkami pomyślnie przeprowadzonych transakcji. Cechuje nas przede wszystkim indywidualne spojrzenie na każdą sprawę klienta .

Fachowość i bezpieczeństwo oferowanych przez naszą firmę usług gwarantuje opieka licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami ( licencja nr 5542) , licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych oraz licencjonowanego doradcy finansowego i rzeczoznawcy . Biuro posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W ramach naszej działalności oferujemy pełen zakres usług w obrocie nieruchomościami, od wynajmu kawalerki po sprzedaż gruntów inwestycyjnych, nieruchomości przemysłowych, domów ,mieszkań i lokali zarówno z rynku wtórnego jak i z rynku pierwotnego, w tym
- pomoc w negocjacjach cen i warunków transakcji
- pomoc prawna i podatkowa
- pomoc w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży czy najmu .
- wyceny nieruchomości przez licencjonowanych rzeczoznawców majątkowych
- doradztwo finansowego, w tym pomoc w uzyskiwaniu kredytu na zakup nieruchomości, znalezienie najkorzystniejszego ubezpieczenia majątkowego czy życiowego.

Romana Bąkowska
Specjalista ds. obrotu nieruchomościami /doradca finansowy
tel kom. 695 855 618
romana.bakowska@nieruchomosciatrium.pl


Maciej Hołowczak 
Specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel  kom. 601 661 233
maciej.holowczak@nieruchomosciatrium.pl

Biuro działa w oparciu o licencję pośrednika nieruchomości nr 5542